Nasza firma powstała na początku 2010 stając się pionierem rynku medical fitness w Polsce.

Pierwszym producentem, którego zostaliśmy wyłącznym dystrybutorem jest marka Dr.Wolff

Dr.Wolff® – Sport i Prewencja jest przodującym producentem urządzeń do Medical Fitness w Europie. Koncepcja treningu pleców oraz systemy diagnostyczne Dr.Wolffa® (Back-check®, Leg-check®) znajdują wyjątkowo dużą akceptację i zastosowanie zarówno w ośrodkach rehabilitacyjnych jak również klubach fitness, na terenie Niemiec, Austrii  i Belgi.

Reprezentujemy również firmę SportMed AG, która w swoim portfolio ma takie produkty jak Mobeefit oraz Mobeemed  czyli nowoczesny system do pomiaru zakresu ruchu stawów.

Nasza firma stale się rozwija, poszerzając ofertę, aby zapewnić swoim Klientom kompleksową ofertę. Istniejemy  w branży medycznej, jesteśmy również mocno obecni na rynku fitness.

Naszą ofertę dopełniają akcesoria treningowe marki physioloop. Wykonane z najwyższej jakości materiałów, proste w obsłudze systemy uchwytów i lin do podwieszania pozwalają wykonywać  różnorodne ćwiczenia o wielu stopniach trudności i zaawansowania.

W ostatnim czasie nawiązaliśmy współpracę z marką Emotion fitness i tym samym uzupełniliśmy naszą ofertę o  strefę cardio. Firma Emotion fitness posiada wysokiej klasy rowerki pionowe i poziome, bieżnie oraz orbitreki.